Spawacz

Pełny Etat
0 Udostępnień
  • Pełny Etat
  • Amsterdam

Dla naszego klienta w Amsterdamie poszukujemy obecnie kandydata na spawacza (141, 135, 136, 138)

Opis stanowiska:

Jako spawacz jesteś odpowiedzialny za przygotowanie, przeróbkę, spawanie i montaż rurociągów na statku.

Wymagania:

  • Wiedza techniczna w zakresie montażu / spawania rur do wykonywania skomplikowanych prac.
  • Doświadczenie w naprawie / budowie statków / na morzu jest zaletą;
  • Elastyczne podejście do zajęć i godzin pracy;
  • Znajomość języka holenderskiego i angielskiego jest zaletą;
  • Znajomość materiałów i narzędzi;
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na niderlandzkich warunkach na dłuższy okres
  • tygodniowo wypłacane wynagrodzenie od 500 do 600 € na tydz
  • OPŁACONE zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Coś dla Ciebie? Wyślij już teraz do nas CV w języku ANGIELSKIM lub NIDERLANDZKIM na adres rekrutacja@pracujwholandii.eu.

Numer tel.: +31 687 511 829

Prześlij swoje CV
Wysyłając "Wyślij aplikację" oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności (dostępna poniżej) serwisu pracujwholandii.eu i zgadzam się z jej postanowieniami.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

css.php