Spawacz MIG-MAG

Pełny Etat
0 Udostępnień

Dla naszych klientów z Holandii obecnie poszukujemy obecnie spawacza MIG/MAG.

Obowiązki w pracy:

Jako spawacz Ty i Twój entuzjastyczny zespół zajmiecie się spawaniem różnych konstrukcji. Naszym wspólnym celem jest osiągnięcie stabilnej i wysokiej jakości produkcji.

Wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • j. angielski lub niderlandzki komunikatywny
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie niderlandzkiej umowy o pracę
  • tygodniowo wypłacane wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 500 do 550 euro przy 40h
  • zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

CV po ANGIELSKU lub NIDERLANDZKU proszę wysłać na rekrutacja@pracujwholandii.eu

Kontakt pod numerem +31 687 511 829

Prześlij swoje CV
Wysyłając "Wyślij aplikację" oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności (dostępna poniżej) serwisu pracujwholandii.eu i zgadzam się z jej postanowieniami.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

css.php