O Nas

Witaj!

Zapewne trafiłeś/aś na tą stronę, bo poszukujesz pracy. To świetnie, bo jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu masę ofert, które mogą odpowiadać Twoim wymaganiom. Pomagamy w znalezieniu zatrudnienia w wielu branżach na terenie Holandii, Belgii i Niemiec. Oferujemy również pomoc w zakwaterowaniu i transporcie do pracy.

Nasza misja

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie szansy i możliwości każdemu, kto potrzebuje pracy lub wsparcia w sprawach administracyjnych i porad co do życia w Holandii. Dzięki dobieraniu tylko i wyłącznie sprawdzonych agencji, możemy zapewnić naszym kandydatom godną pracę z pewnymi godzinami i przystępne warunki ewentualnego zakwaterowania. Dlaczego to robimy? Bo najważniejsza jest jakość i wartość. Dzięki tej dewizie wierzymy, że każdy może zajść dalej i zyskać coś więcej niż tylko pieniądze.

Co robimy

Zapewniamy kompleksową obsługę od znalezienia pracy, poprzez pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności po pomoc w transporcie do Holandii. Możesz tu znaleźć wiele ofert pracy, które mogą okazać się odpowiednie dla Ciebie. Działamy również aktywnie w social media, możesz nas śledzić na

Nie ważne czy przebywasz w Polsce, czy już w Holandii praca dla Ciebie zawsze się znajdzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my bardzo chętnie Ci pomożemy.

Bo tysiąc milowa podróż…zaczyna się od pierwszego kroku.

Pozdrawiamy,
Starway Recruitment

0 Udostępnień
css.php