Filmy5 Kroków przed Wyjazdem do Holandii, Które Pomogą Ci Uniknąć Porażek.

Wielu Polaków decyduje się na wyjazd do Holandii ze względu na dynamicznie rozwijającą się ekonomię i bogaty rynek pracy niosący dużo możliwości. Niestety, wiele się słyszy o wyzysku Polaków w Holandii. Jak zabezpieczyć się zatem przed takimi ewentualnymi porażkami i wylądować w miejscu, w którym w koszmarach Ci się nie śniło? Jak nie zostać oszukanym i nie spać na walizkach? Dowiesz się więcej w tym filmiku. Zapraszam do obejrzenia i jeśli podobał się, zostaw łapkę w górę, a na pewno zachęci mnie to do robienia więcej 🙂


6 Kroków Jak Zaaklimatyzować Się w Nowym Kraju


Darmowe strony do nauki języka: www.duolingo.com www.memrise.com
Są też apki na Google Play i iPhone.
Zmiana miejsca, a szczególnie kraju bywa nie raz ciężka — nieznane otoczenie, ludzie, miejsca. Często musisz zaczynać wszystko od nowa…sam lub z partnerem próbujesz odnaleźć się w tym nowym świecie.
Głowa do góry! Przecież zmiany często niosą ze sobą nowe możliwości — nauka nowych rzeczy, poznanie nowych ludzi, kultur, języka. Zmiany często przynoszą coś dobrego, a przede wszystkim rozwijają i uczą.
W tym filmie postanowiłem opowiedzieć Ci o 6 krokach, jakie Ty możesz poczynić, aby szybciej zaaklimatyzować się w nowym kraju.
Nie musisz być skazany na samotność. Masz nową szansę poznać masę wspaniałych ludzi, umocnić swoją pozycję na rynku pracy i dzięki temu stworzyć życie, które będzie Cię uszczęśliwiać.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial